Wizytówki z lakierem UV

Eleganckie wizytówki o matowej powierzchni z błyszczącym lakierem UV

[shareaholic app=”share_buttons” id=”7019262″]

Specyfikacja

  • Rozmiar: 85×55 lub 90×50 mm
  • Narożniki: proste bez zaokrągleń
  • Papier: kredowy matowy o gramaturze 350 g
[/fusion_builder_column_inner]
  • Kolory: (CMYK/CMYK) – dwustronnie kolorowe
  • Minimalne zamówienie: 125 szt. jednego wzoru

Wizytówki matowe z błyszczącym lakierem UV

NakładDruk + folia matowa + lakier UVDruk + folia Soft Touch + lakier UV
125134 zł155 zł
250139 zł159 zł
500148 zł181 zł
1000164 zł208 zł
2000242 zł375 zł

Cennik druku z prawidłowo przygotowanych plików dostarczonych w formie elektronicznej.

Projekt wizytówki od 50 zł do 150 zł

Ceny netto + 23% VAT

Wizytówki drukowane są w pełnym kolorze, dwustronnie, na wysokiej jakości matowym papierze kredowym o gramaturze 350 g. Wysoka gramatura użytego papieru sprawia, że wizytówki są eleganckie i sztywne. Wizytówki są dodatkowo laminowane, dwustronnie, matową folią, która dodaje wizytówkom elegancji i sprawia, że wizytówki są aksamitne i miłe w dotyku,. Foliowanie dodatkowo zwiększa grubość i sztywność wizytówek.

Wybrane przez klienta elementy, grafikę lub teksty, można dodatkowo wyróżnić lakierują je błyszczącym lakierem UV. Najlepsze ciekawe efekty uzyskuje się stosując lakier na ciemnych elementach które są wtedy błyszczące co bardzo ładnie się prezentuje na matowej wizytówce.

Opcje

Tłoczenie

Tłoczenie wykonywane jest we wskazanym przez klienta miejscu, wykorzystuje się do tego specjalnie przygotowywaną matrycę. Dzięki wytłoczonym elementom wizytówka zyskuje wyjątkowy, niepowtarzalny elegancki charakter. Wykonana w ten sposób wizytówka bardzo wyróżnia się wśród zwykłych, tradycyjnych płaskich wizytówek.  Należy jednak pamiętać, że uwypuklenie jakiegoś elementu sprawia, że z jednej strony jest on wypukły natomiast z tyłu w tym miejscu powstaje wgłębienie. Przygotowując projekt należy o tym pamiętać aby nie umieścić w tym miejscu tekstów lub grafik, które mogą być później nieczytelne. Technika tak posiada pewne ograniczenia, do tłoczenia nie nadają się bardzo drobne i cienkie detale np. cienkie linie, skomplikowane kształty z dużą liczbą drobnych elementów oraz małe teksty.

Hotstamping

Podobnie jak w przypadku lakierowania UV oraz tłoczenia wybrane elementy, grafikę lub teksty,  można dodatkowo wyróżnić wytłaczając je metaliczną folią w np. kolorze złotym lub srebrnym (dostępne są także inne kolory). Tutaj, podobnie jak w przypadku tłoczenia wykonuje się specjalną matrycę, przy pomocy której na wybranych elementach wtłacza się folię.

Na tych samych elementach pracy nie można stosować jednocześnie lakieru wybiórczego UV i hotstampingu.

Dziurka

W wizytówkach można wykonać dziurkę o średnicy  4 mm dzięki czemu wizytówkę można zamienić w metkę, zawieszkę lub brelok do kluczy. Otwór może być umieszczony w dowolny miejscu na wizytówce.

Tagi:

  • Eleganckie wizytówki
  • Ekskluzywne wizytówki
  • Wizytówki nietypowe