Wizytówki wypukłe – tłoczone

Eleganckie wizytówki z wybranymi elementami wytłoczonymi przy pomocy specjalnej matrycy

Specyfikacja

  • Rozmiar: 85×55 lub 90×50 mm
  • Narożniki: proste bez zaokrągleń
  • Papier: kredowy matowy o gramaturze 350 g
  • Kolory: (CMYK/CMYK) – dwustronnie kolorowe
  • Minimalne zamówienie: 250 szt. jednego wzoru

Wizytówki wypukłe -tłoczone

NakładDruk + tłoczenieDruk +folia matowa + tłoczenie
100 szt.164 zł192 zł
150 szt.192 zł214 zł
250 szt.202 zł242 zł
500 szt.302 zł336 zł
1000 szt.349 zł381 zł
2000 szt.599 zł657 zł

Cennik druku z prawidłowo przygotowanych plików dostarczonych w formie elektronicznej.

Projekt wizytówki od 50 zł do 150 zł

Ceny netto + 23% VAT

Wizytówki drukowane są w pełnym kolorze, dwustronnie, na wysokiej jakości matowym papierze kredowym o gramaturze 350 g. Wysoka gramatura użytego papieru sprawia, że wizytówki są eleganckie i sztywne. Wizytówki są dodatkowo laminowane, dwustronnie, matową folią, która dodaje wizytówkom elegancji i sprawia, że wizytówki są aksamitne i miłe w dotyku,. Foliowanie dodatkowo zwiększa grubość i sztywność wizytówek.

Tłoczenie wykonywane jest we wskazanym przez klienta miejscu, wykorzystuje się do tego specjalnie przygotowywaną matrycę. Dzięki wytłoczonym elementom wizytówka zyskuje wyjątkowy, niepowtarzalny elegancki charakter. Wykonana w ten sposób wizytówka bardzo wyróżnia się wśród zwykłych, tradycyjnych płaskich wizytówek.  Należy jednak pamiętać, że uwypuklenie jakiegoś elementu sprawia, że z jednej strony jest on wypukły natomiast z tyłu w tym miejscu powstaje wgłębienie. Przygotowując projekt należy o tym pamiętać aby nie umieścić w tym miejscu tekstów lub grafik, które mogą być później nieczytelne. Technika tak posiada pewne ograniczenia, do tłoczenia nie nadają się bardzo drobne i cienkie detale np. cienkie linie, skomplikowane kształty z dużą liczbą drobnych elementów oraz małe teksty.

Opcje

Lakier UV

Lakier punktowy UV jest nakładany na wizytówki, o matowej powierzchni, tylko na wybranych obiektach. Elementy pokryte tym lakierem są bardziej „błyszczące” niż pozostałe. Przez zastosowanie lakierowania miejscowego podnosi się walory estetyczne projektu. Lakier UV jest nakładany, techniką sitodrukową.

Hotstamping

Podobnie jak w przypadku lakierowania UV oraz tłoczenia wybrane elementy, grafikę lub teksty,  można dodatkowo wyróżnić wytłaczając je metaliczną folią w np. kolorze złotym lub srebrnym (dostępne są także inne kolory). Tutaj, podobnie jak w przypadku tłoczenia wykonuje się specjalną matrycę, przy pomocy której na wybranych elementach wtłacza się folię.

Na tych samych elementach pracy nie można stosować jednocześnie lakieru wybiórczego UV i hotstampingu.

Dziurka

W wizytówkach można wykonać dziurkę o średnicy  dzięki czemu wizytówkę można zamienić w metkę, zawieszkę lub brelok do kluczy. Otwór może być umieszczony w dowolny miejscu na wizytówce.

Tagi:

  • Eleganckie wizytówki
  • Ekskluzywne wizytówki
  • Wizytówki nietypowe